Головна » Новини » Презентація інформаційно-освітнього міжнародного проекту «Покращення репродуктивного здоров’я та здоров’я матері і дитини»

Презентація інформаційно-освітнього міжнародного проекту «Покращення репродуктивного здоров’я та здоров’я матері і дитини»

19-03-2013

Презентація інформаційно-освітнього міжнародного проекту «Покращення репродуктивного здоров’я та здоров’я матері і дитини»

14 березня у Житомирі відбулась презентація інформаційно-освітнього міжнародного проекту «Покращення репродуктивного здоров’я та здоров’я матері і дитини», участь у якому взяли: голова представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Юкіе Макуо, директор департаменту охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Міністерства охорони здоров’я України С.Осташко, Надзвичайний та Повноважний Посол Швейцарської Конфедерації в Україні Крістіан Шьоненбергер, директор Швейцарського Бюро співробітництва та розвитку при Посольстві Швейцарії Гуідо Бельтрані, голова облдержадміністрації С.Рижук, голова обласної ради Й.Запаловський, голови районних державних адміністрацій.


«Підписанню меморандуму з представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні передувала багаторічна плідна співпраця. Так, одним із її результатів є функціонування на території області потужного перинатального центру, а також декількох сучасних центрів охорони здоров’я матері та дитини. Більше того, до конкретних результатів реалізації наших спільних проектів належить зменшення малюкової смертності в області до п’яти разів», – зауважив під час презентації голова облдержадміністрації, акцентуючи увагу і на важливості соціальних ініціатив Президента України В.Януковича, найбільш пріоритетною з яких залишається галузь охорони здоров’я матері і дитини. У свою чергу, голова обласної ради висловив сподівання, що підписаний меморандум сприятиме у налагодженні тісних зв’язків між владою області, ЮНІСЕФ і Посольством Швейцарської Конфедерації в Україні й надалі. В свою чергу, С.Осташко подякувала керівництву Житомирської області за наполегливу роботу у впровадженні нових медичних технологій: «Житомирщина – один із перших регіонів України, де впроваджені нові підходи до роботи будинків дитини. І всі починання представників області більше ніж виправдані постійним зниження захворюваності і смертності малюків, що відзначають і міжнародні експерти». За словами Світлани Осташко, міжнародний проект «Покращення репродуктивного здоров’я та здоров’я матері і дитини» стане новим кроком у підвищенні знань не лише медичних працівників, а саме сімей у питаннях збереження здоров’я.

Довідково: Інформаційно-освітній міжнародний проект «Покращення репродуктивного здоров’я та здоров’я матері і дитини» розроблений на основі попереднього досвіду роботи ЮНІСЕФ та Швейцарської агенції розвитку та співробітництва в царині здоров’я дітей та матерів в Україні, а також на основі співпраці з Міністерством охорони здоров’я і Житомирською областю. Тривалість проекту визначена трьома наступними роками – з 2013 по 2015 роки – та впроваджується у Житомирській, Рівненській, Івано-Франківській областях та АР Крим, а також на національному рівні. Кошторисна вартість проекту становить близько 2 мільйонів швейцарських франків на два роки, що включає національний компонент і фінансування чотирьох пілотних проектів, учасником одного з яких і є Житомирщина. Проект сконцентрується на інформаційно-освітній роботі з населенням щодо питань репродуктивного здоров’я та здоров’я матері і дитини. Також метою проекту є покращити знання та навички медичних працівників із консультування пацієнтів щодо планування вагітності, безпечної вагітності та пологів, здоров’я та розвитку дітей від 0 до 3 років.


 • Місцеві інтернет-ресурси
   • Володарсько-Волинська РДА
   • Житомирська РДА
   • Коростенська РДА
   • Коростишівська РДА
   • Любарська РДА
   • Лугинська РДА
   • Малинська РДА
   • Новоград-Волинська РДА
   • Ружинська РДА
   • Червоноармійська РДА
   • Черняхівська РДА
   • м.Бердичів
   • м.Коростень
   • м.Новоград-Волинський
   • м.Житомир
Сайт Президента України Сайт Верховної Ради Урядовий Портал Житомирська обласна державна адміністрація Житомирська обласна рада Державний комітет України у справах національностей та релігій